grafika telefonu

ZEPSUŁA CI SIĘ PRALKA?
ZADZWOŃ DO NAS!

(48) 505 993 775

Rzetelna Firma

Kilka słów

o naszej firmie

Zepsuta pralka? Programator w pralce nie reaguje? Nie musisz kupować nowego sprzętu AGD wartego 1000 - 2000 zł. Wiemy, że taka sytuacja może być dla Ciebie kłopotliwa, ale z nami pozbędziesz się problemu.

Jesteśmy solidnymi fachowcami, którzy szybko zareagują na Twoje wezwanie. Uporamy się z Twoim problemem, bez potrzeby brania kredytu na nowy sprzęt AGD, czy wydawania swoich oszczędności. Twoją zepsutą pralkę naprawimy. Szukasz solidnych fachowców, którzy szybko uporają się z tymi problemami? Jesteś na dobrej stronie internetowej! Gwarantujemy profesjonalną, szybką i kompleksową naprawę pralek na terenie Warszawy i okolic.
Prowadzimy serwis pralek wielu firmy Electrolux, Bosch, Ariston, Samsung, Philips, Siemens, Indesit, LG, Candy, Beko, Whirpool, Polar, Brandt, Hotpoint, AEG, Zanussi, Hower, Bauknecht, Amica, Gorenje, Mastercook, Ardo, Zerowatt, Daewoo, Ignis i innych. Specjalizujemy się w naprawie automatycznych pralek.

Nasz serwis w Warszawie od wielu lat zajmuje się naprawą pralek. Naprawiamy elementy elektroniczne oraz usterki typowo mechaniczne. Ofertę kierujemy do osób prywatnych, jak również firm i instytucji. Działamy na terenie Warszawy oraz okolic. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji. Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Pralek.

obrazek

ikona

Naprawiamy wszystkie typy pralek

Oferujemy profesjonalną i kompleksową naprawę pralek wszystkich typów i producentów.


ikona

Wystawiamy rachunki

Każdą naprawę potwierdzamy rachunkiem lub fakturą, dzięki czemu masz pewność, że jesteśmy legalnie działającą firmą.


ikona

Szybka naprawa

Po zgłoszeniu dojeżdżamy szybko pod wskazany adres, diagnozujemy usterkę i naprawiamy pralkę.


ikona

Dojazd na terenie całej Warszawy

Dojeżdżamy na naprawę na terenie całej Warszawy, a także bliskie okolice Warszawy, np. Izabelin, Stare Babice, Ożarów Mazowiecki.


ikona

Przystępne ceny

Cena każdej naprawy zależy od rodzaju pralki oraz usterki jaka wystąpiła. Dojazd bezpłatny diagnoza od 49 złotych.

Nasza praca zawsze jest najwyższej jakości. Doświadczenie naszych serwisantów gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście oraz zadowolenie klienta są podstawą naszych usług.


Czytaj opinie