grafika telefonu

ZEPSUŁA CI SIĘ PRALKA?
ZADZWOŃ DO NAS!

(48) 505 993 775

Rzetelna Firma

Nasze

Usługi


Wymiana pompy

Uszkodzona pompa odpływowa w pralce, sprawdzanie dopływ i odpływ wody, filtr pompy, drożność przewodu spustowego.


Wymiana grzałki

Wymiana grzałki w pralce jest często naprawą. Wynika to z faktu, że często dochodzi do zakamienienia grzałki, która znów konsekwentnie prowadzi do przepalenia grzałki, Wówczas niezbędna jest jej naprawa lub nawet wymiana.


Naprawa programatora

Naprawa modułu Programatora pralki nie należy do łatwych, zatem najbezpieczniej jest zlecić naprawę fachowcowi. Po zgłoszeniu nam usterki i diagnozie, zdecydujemy, czy możliwa jest naprawa, czy też lepiej podjąć się wymiany programatora.


Wymiana fartucha

Wymianą Fartucha czy też kołnierza w pralce podejmujemy się dość często. Jest to dość trudna naprawa z ingerencją w urządzenie, wymaga ona specjalistycznych narzędzi.


Wymiana łożysk bębna

Wymiana łożysk bębna pralki jest częstą przyczyną naprawy. Przyczyną wymiany jest "oporne" kręcenia się bębna, hałas podczas obrotów. Jeśli zauważyłeś wyczuwalny luz w bębnie i podczas wirowania hałas jest nie do zniesienia, świadczy to na zużyte łożyska.


Nazwa uszczelek

Nazwa uszczelek w pralce jest czynnością częstą dla fachowca z odpowiednim sprzętem. Należy dobrać odpowiednią wielkość uszczelek, odpowiednio zabezpieczyć przed przeciekaniem,


Wymiana paska

Wymiana paska napędowego jest częstą naprawą w przypadku, kiedy bęben przestał się kręcić. Jest już abo zużyty, albo się rozerwał, albo po prostu spadł z powodu luzu.


Wymiana uszczelek łożysk

Twoja pralka zamiast prać, brudzi? Po wyjęciu ubrania są w dalszym ciągu brudne? Najpewniej uległy uszkodzeniu uszczelki łożysk. Należy je wymienić i szybko przywrócimy Twoją pralkę do lat świetlności.


Odblokowanie drzwi

Nie możesz otworzyć pralki? Masz zablokowane drzwi i nie wiesz w jaki sposób mógłbyś je otworzyć? Pralka zakończyła pranie, drzwi powinny się automatycznie otworzyć, ale zauważyłeś, że nadal nie możesz ich odblokować? Dla nas to żaden problem.


Wymiana węża

Wąż odpływowy w pralce często ulega korozji, zaczyna przeciekać, zatem powinniśmy podjąć się jego wymiany przed ewentualnym zalaniem sąsiada. Jeżeli pralka była przestawiona na nowe miejsce również może się zdarzyć, że powinniśmy przedłużyć wąż, by dosięgał do odpływu.


Wymiana zamka / blokady

Drzwi od Twojej pralki się nie zamykają? Bo ostatnim praniu blokada nie puściła? Wygląda na to, że moduł blokady drzwi pralki został uszkodzony, należy rozważyć wymianę zamka do drzwi od pralki lub modułu blokującego.


Wymiana klamki

Uchwyt drzwi od Twojej pralki został złamany lub uszkodzony? Nie wiesz jak przez urwany uchwyt otworzyć drzwi od pralki? Dzięki wymianie lub naprawie klamki w drzwiach palki przez naszych fachowców przywrócisz swoją pralkę do pierwotnego stanu.